Bull Steer grila rati ar 3 degļiem LPG

2 699,00 €*

Pieejams 14 dienu laikā, piegādes laiks 14 days

Produkta numurs: 69101CE
Produkta informācija "Bull Steer grila rati ar 3 degļiem LPG "
Bull Steer Premium Grila rati ar 3 degļiem LPG.  

Kādēļ izvēlēties Bull Steer 3 degļu gāzes grila ratiņus? 
  •  Ērts dizains: Grila ratiņiem ir priekšējās durvis, kas ļauj viegli piekļūt propāna tvertnes vai citiem priekšmetiem, ko vēlaties uzglabāt zem grila. Tam ir divi nerūsējošā tērauda plauktiņi, kas atrodas katrā grila pusē,  nodrošinot pietiekami daudz vietas gatavošanai. 
  •  Viegla uzstādīšana: Ratiņi tiek piegādāti jau salikti, un jums ir tikai jāpieliek riteņi un jānostiprina grila galva. Tas nozīmē, ka variet ātri to uzstādīt un sākt lietot. 
  •  Augstas kvalitātes konstrukcija: Bull Steer grils ir izgatavots no 304, 16 mēra tērauda, kas ir izturīgs un noturīgs pret rūsu un koroziju. Nerūsējošā tērauda konstrukcija attiecas uz dažādām komponentēm, piemēram, režģiem, uzsildīšanas plauktiem, tauku tvertni, sānu plauktiem un citām. 
  •  Gatavošanas jauda un daudzpusība: Ar trim saliktajiem nerūsējošā tērauda degļiem un kopējo gatavošanas jaudu 13kWh Bull Steer grils nodrošina izcilu siltumu grilēšanai. Tam ir arī iespējams pievienot vēl papildus sāna degli (#60010CE) palielinot gatavošanas iespējas. Grils ir piemērots gan privātai, gan komerciālai lietošanai. 
  •  Garantija: Produkts tiek nodrošināts ar garantiju, kas vieš zināmu mieru attiecībā uz grila izturību un veiktspēju. Garantija sedz dažādas komponentes, piemēram, ugunsdrošais korpuss ar cepšanas vāku (mūža garantija), gatavošanas režģim (mūža garantija), degļiem (5 gadi) un liesmas izkliedētājiem (5 gadi). 
  •  Sertifikācija: Bull Steer 3 degļu gāzes grila ratiņi ir CSA apstiprināti un CE sertificēti, nodrošinot atbilstību drošības un kvalitātes standartiem.