Preču piegāde


Premium Outdoor ir SIA SPA & VERANDAS interneta veikala preču zīme. Mēs piedāvājam dažadus piegādes veidus - variet saņemt preci veikalā va saņemt ar kurjera vai pasta palidzību. Izvēlieties sev izdevigāko piegādes veidu. Preces piegādes cena ir atkarīga no tās izmēra un izvēlētā piegādes veida, sazinieties ar mums, lai izvēlētos ērtāko piegādes veidu.


SIA SPA & VERANDAS veikalā.


Pasūtīto preci var saņemt SIA SPA & VERANDAS veikalā Rīgā ”Barona Kvartālā” Cēsu ielā 31, Korpuss 3. - 4. kāpņu telpa, Salons "Sundance" darba dienās no 09:00 - 17:00. SIA SPA & VERANDAS veikalā vari norēķināties skaidrā naudā, ar maksājuma karti. SIA SPA & VERANDAS veikalā neapmaksātas preces tiek uzglabātas 7 dienas. Pēc dotā termiņa pasūtījums tiks atcelts. Lūdzu, informē mūs, ja vēlies saņemt preci ilgākā termiņā.


Piegāde uz Omniva pakomātu.


Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veic priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks atgriezts atpakaļ SIA SPA & VERANDAS veikalā.


Piegāde uz DPD PickUp punktu.


Piegāde uz DPD PickUp punktu ir iespējama tikai gadījumā, ja ir veikta priekšapmaksa (tiešsaistē ar karti vai ar bankas pārskaitījumu). Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko PickUp punktu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet atvēršanas kodu. Pēc SMS saņemšanas Tev ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks nosūtīts atpakaļ uz SIA SPA & VERANDAS veikalā.


Piegāde uz Latvijas pasts pasta nodaļu.


Pasūtītā prece tiks piegādāta uz Tev tuvāko pasta nodaļu. Pēc tam, kad sūtījums būs pienācis pasta nodaļā, saņemsi paziņojumu ar aicinājumu saņemt sūtījumu SMS vai papīra formātā. Sūtījuma glabāšanas laiks - viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā. Maksa par sūtījumu glabāšanu pasta nodaļā virs 11 diennaktīm - saskaņā ar AS Latvijas pasts cenrādi.


Piegāde uz vēlamo adresi ar kurjeru.


Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, ar Tevi sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Ja būsi izvēlējies piegādi ar Latvijas Pasta Express Pasts kurjeru, taču piegādi īstenot nebūs iespējams, sūtījums tiks nosūtīs uz tuvāko pasta nodaļu. Tev tiks nosūtīts paziņojumu par sūtījuma pienākšanu, pamatojoties uz kuru varēsi to saņemt sūtījuma paziņojumā norādītajā pasta nodaļā.


Ja pasūtītās preces nav iespējams izsūtīt no noliktavas vienā sūtījumā, tās tiks izsūtītas vairākos sūtījumos, bet pasta izdevumi tiks iekasēti tikai vienu reizi. Izvēloties sūtījuma piegādi ar kurjeru, preces tiek piegādātas tikai līdz ēkas ārdurvīm. Tādēļ lūdzam parūpēties par preces tālāko piegādi (piemēram, uznešanu dzīvoklī) pašiem.


Svarīgi!

* Pircēja pienākums saņemot preci pirms pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, vai nav redzami iepakojuma vai preces vizuāli defekti. Ja tiek atklāti defekti pircējam ir tiesības attiekties pieņemt preci un par minēto faktu nekavējoties informēt pārdevēju, lai varētu iespējams ātrākajā termiņā veikt bojātās preces nomaiņu.