Piedāvājam populāro beļģu ražotāja Janssens siltumnīcas, kurš ir beļģu vadošais ražotājs ar 75 gadu pieredzi, kas specializējas siltumnīcu, dārza lapeņu, verandu, ziemas dārzu, oranžēriju un citu produktu ražošanā. Janssens siltumnīcas komplektā ir iekļautas bīdāmās durvis un jumta logi, tā ir ideāli piemērota visām prasībām. Papildus šo siltumnīcu var aprīkot ar ēnošanas aizskariem un papildus stādāmiem plauktiem. Jumta logus var aprīkot ar automātisko atvērēju.

Mūsu veikalā var iegādāties dažādus dārza piederumus un automātiskās laistīšanas ierīces. Piedāvājam unikālas formas mini siltumnīcas ātrākas ražas iegūšanai, kā arī tās aizsargā no dzīvnieku un putnu ļaundabīgas iedarbības uz tiem. Pie mums atradīsiet gan lietus ūdens savākšanas traukus, gan lapu kompostēšanas kastes. Stilīgai dārza dzīvei piedāvājam dažādu krāsu un tilpumu plastamasas Kajo grozus, gan stādiem, gan ražas novākšanai. Tos viegli transportēt un uzglabāt pateicoties ta unikālajam dizainam.

 Tiem, kam patīk audzēt dzīvoklī uz palodzes vai lodžijas piedāvājam unikālas dīgstu un ziedu kastes ar integrētu autonomo laistīsanas sistēmu.