Mūsu Premium Outdoor veikalā var iegādāties efektīvākos aizsardzības līdzeklus pret praktiski visiem lidojošiem kukaiņiem, kas traucē baudīt vasaras siltos vakarus. Pasargā sevi no lapsenēm un dunduriem, izmantojiet mūsu MT-trap lapseņu, dunduru slazdu, vai odiem izmantojot dažādus Mosquito Magnet modeļu versijas. Īpaši gribam uzsvērt dažādu izmēru dunduru ķērājus un lapseņu slazdus, kurus izmanto lopkopji, šķirnes zirgu staļļi un eksotisku dzīvnieku turētāji, kā piemēram lamas.

Ar Mosquito Magnet® Pioneer līdzekli pret odiem jūs varat izveidot aizsardzības zonu savai mājai vai uzņēmumam, kas krasi samazina kodīgo kukaiņu vairošanos. Šis CO2 odu slazds ir vērsts pret visiem kodīgajiem kukaiņiem, kurus jūs ienīstat – odi, knišļi un mazās melnās mušas, kas sāpīgi kož. Izmantojot atraktantu maisījumu, tostarp mitrumu, siltumu, CO2 un īpašas smaržas, Mosquito Magnet® ievilina kodīgos kukaiņus iekārtā, kur tie tiek iesūkti slazdā, galu galā mirstot no dehidratācijas.

Šim unikālajam odu slazdam ir 15 patenti un vairāk nekā divas desmitgades ilgas pētniecības un inovācijas. Ir pierādīts, ka Pioneer tehnoloģija efektīvi pārtrauc odu vairošanās ciklus. Katrs odu slazda darbība aptver apmēram 4000 m2 lielu platību.