Piedāvājam dažadas gaismas ķermeņus dārza terasei un verandām, gan ar LED lampām, gan klasisko aromātisko eļļas lampņu. Synergy PRO ir LED grīdaslampu sērija ar ģeniāli izstrādātu iebūvētu daudzfunkcionālu sadalījumu. Synergy PRO ir lieliska jebkuriem gadījumam. Iekštelpās sanākot ģimenei vai vasaras vakaros uz terases un nodrošināt augstas kvalitātes audio ar ātru un bez piepūles sinhronizācju ar jebkuru saderīgu ierīci. Vienkārši straumējiet mūzku no populārām lietotnēm un pakalpojumiem vai viedtālrunī saglabātām dziesmām .

Izsmalcināto dāņu dizainu ar augstas kvalitātes skaņas sistēmu izvēlas, lai Synergy PRO nemanāmi pielāgātos jebkurai modernai mājai, un tomēr var izcelties ar savām unikālajām izmantošanas iespējām, jo Synergy PRO unikālais nodalījums var kalpot kā ziedu vāze, gan kā dzešēšanas kamera, kur atvēsināt savus iecienītos dzērienus.

Nordic Light Pro lampu sērija ietver dāņu dizaina ar Kooduu DNS. Dāņu varda " hygge" būtības mūsdienīga atdzīvināšana. Tas vai vēlaties klausīties iecienītas melodijas, baudot uguns liesmu mierīgumu caur caurspīdīgu stiklu ir pilnībā atkarīgs no Jums. Savienojiet vairākus KOODUU produktus kopā un katru reizi vienkārši izbaudiet pasakaino dabīgās gaismas un muzikas noskaņu.