Janssens siltumnīcas - beļģu vadošais ražotājs ar 75 gadu pieredzi, kas specializējas siltumnīcu, dārza lapeņu, verandu, ziemas dārzu, oranžēriju un citu produktu ražošanā. Uzņēmums nodrošina vidējas un augstas klases produktus, kas apvieno kvalitāti un stilu, pārliecina ar kvalitatīva dizaina un inovāciju izstrādes tradīcijām, kas garantē klientu labsajūtu par skaistu dārza akcenta risinājumu. 

 Janssens siltumnīcas komplektā ir iekļautas bīdāmās durvis un jumta logi, tā ir ideāli piemērota visām prasībām. Papildus šo siltumnīcu var aprīkot ar ēnošanas aizskariem un papildus stādāmiem plauktiem. Jumta logus var aprīkot ar automātisko atvērēju.

Mēs piedāvājam vairāka veida mūsu Janssens siltumnīcām dažada veida autonomās laistīšanas sistēmas, kuras darbojas ar saules enerģiju un izmanto lietus ūdeni. Laistīšanas sistēmas palīdzēs uzturēt jūsu augus plaukstošu pat viskarstākajās vasaras dienās! Pie mums atradīsiet dažādus risinājumus, nāc pie mums un mēs sniegsim konsultācijas labākam risnājumam tieši jūsu dārzam!