Mosquito Magnet® Executive līdzeklis pret odiem

1 790,00 €*

Pieejams, piegādes laiks 1 day

Produkta numurs: MM3300B
Produkta informācija "Mosquito Magnet® Executive līdzeklis pret odiem"

Uzlabotajā Mosquito Magnet® Executive ir iestrādāta viedā tehnoloģija un 4 degvielas taupīšanas režīmi, kas tiek vadīti, izmantojot viegli lasāmu LCD paneli. Šīs funkcijas var pagarināt propāna lietošans laiku līdz 40%, padarot šo bezvadu odu slazdu par izcilu vērtību.

Mosquito Magnet® Executive odu magnēts aizsargā apmēram 4000 kv/m lielu teritoriju, un to atbalsta Mosquito Magnet ekskluzīvā 360 grādu darbības programma, lai jūs droši varētu uzvarēt cīņā ar odiem.

Viedā tehnoloģija
Odi aktivizējas tikai tad, kad āra temperatūra ir 10 ° C vai augstāka, un visaktīvākie tie ir rītausmā. Viedā tehnoloģija ļauj Mosquito Magnet® Executive odu magnētam automātiski pielāgoties šiem ārējiem apstākļiem, nodrošinot optimālu odu kontroli, kad tas ir nepieciešams, nevis, dienas vidū , kad ir karsts , vai naktī pilnīgā tumsā , kad odi nelido. 

Degvielas taupīšanas režīmi
Executive piedāvā 4 dažādus degvielas taupīšanas režīmus, kurus var viegli iestatīt, izmantojot tā LCD paneli. Šie taupīšanas režīmi ļauj odu magnētam izslēgties un restartēties iepriekš iestatītajā laikā, lai ietaupītu propāna patēriņu moskītu aktivitātes laikā.

LCD panelis nodrošina odu magnēta apkopes norādes, lai jūs vienmēr zinātu, kad ir pienācis laiks nomainīt atraktantu vai tīklu, kad akumulatora uzlādes līmenis ir zems, propāns ir beidzies, vai propāna sprausla ir aizsērējusi.

Cietais tīkls - trauks
Mosquito Morgue ™ tīkls ir izstrādāts, lai maksimāli palielinātu apjomu, nebloķētu gaisa plūsmu - kritiski svarīgi slazda darbībai. Šis tīkls arī ļauj to viegli iztīrīt, novēršot jebkādu mijiedarbību ar odiem, un tam ir palielināta ietilpība, kas pagarina tā kalpošanas laiku līdz 40%.

Ērts bezvada dizains
Šo bezvada slazdu darbina atkārtoti uzlādējams niķeļa metāla hidrīda akumulators. Šī ērtā funkcija ļauj pareizi novietot slazdu, neprasot tuvumā elektrības kontaktligzdu vai izmantojot pagarinātājus, kas var traucēt zāliena kopšanu.