Janssens Helios Urban Victorian siltumnīca 162 cm x 236 cm

2 550,00 €*

Pieejams 1 dienā, piegādes laiks 1 day

Produkta numurs: UV12
Produkta informācija "Janssens Helios Urban Victorian siltumnīca 162 cm x 236 cm"

Budžeta siltumnīca URBAN  Victorian ir beļģu firmas  „Janssens” klāstā bāzes modelis, kas Janssens aluminum greenhousesparedzēts pircējiem, kuri vēlas kvalitāti par pieņemamu cenu! Šīs siltumnīcas dzegas augstums ir 181 cm, jumta slīpums 25°, kores augstums 217 cm. Visi „Janssens” siltumnīcu modeļi, ir veidoti no speciāli šai siltumnīcai veidotiem alumīnija profiliem, paredzēti 4 mm    rūdītiem stikliem, gumijas blīvēm, nerūsošā tērauda skrūvēm un uzgriežņiem. Aprīkota ar sevī iebūvētu lietus ūdens noteku no ārpuses un kondensāta savācēj tekni konstrukcijas iekšpusē un ūdens notekcauruli ar 40 mm diametru.

Šīs siltumnīcas komplektā ir iekļautas bīdāmās durvis un sānu vēdināsanas logs, tādēļ tā ir ideāli piemērota pircējiem, kas dārzniecības jomā ir iesācēji.   

Visi URBAN Victorian siltumnīcas   profili ir krāsoti ar pulvera metodes tehnoloģiju (melnā krāsā RAL 9005 un zaļā krāsā RAL 6009).

Siltumnīcas jumta kores dekors Viktorijas laikmeta stilā un stāvais jumts piešķir siltumnīcai tradicionāla angļu nama izskatu! Kā arī aizsargā no uzmācīgiem putniem

Šs ir Janssens Akcijas modelis . Piegādes laiks samērojamā laikā

Dzegas augstums 181 cm

Kres augstums      217 cm

A  Platums              162 cm

B  Garums              236 cm