Janssens Eos Junior Victorian siltumnīca 236 x 310

3 100,00 €*

Pieejams 1 dienā, piegādes laiks 31 days

Produkta numurs: JV23
Produkta informācija "Janssens Eos Junior Victorian siltumnīca 236 x 310"

 

Eos Junior 160/40° siltumnīcas Janssens aluminum greenhouses

Budžeta siltumnīcas Junior ir „Janssens” klāstā bāzes modelis, kas paredzēts pircējiem, kuri vēlas kvalitāti par pieņemamu cenu! Šīs siltumnīcas dzegas augstums ir 160 cm, jumta slīpums 40°, kores augstums 256 cm. Visi „Janssens” Junior modeļi, ir veidoti no speciāli šai siltumnīcai veidotiem alumīnija profiliem, paredzēti 4 mm parastajiem vai rūdītiem stikliem, gumijas blīvēm, nerūsošā tērauda skrūvēm un uzgriežņiem. Aprīkota ar sevī iebūvētu lietus ūdens noteku no ārpuses un kondensāta savācēj tekni konstrukcijas iekšpusē un ūdens notekcauruli ar 40 mm diametru.

Šīs siltumnīcas komplektā ir iekļautas bīdāmās durvis un jumta logi, tādēļ tā ir ideāli piemērota pircējiem, kas dārzniecības jomā ir iesācēji. Papildus šo siltumnīcu var aprīkot ar ēnošanas aizskariem un papildus stādāmiem plauktiem. Jumta logus var aprīkot ar automātisko atvērēju.

Visi Junior Victorian siltumnīcas un Junior T-model siltumnīcas profili ir krāsoti ar pulvera metodes tehnoloģiju (melnā krāsā RAL 9005  ).

Siltumnīcas jumta kores dekors Viktorijas laikmeta stilā un stāvais jumts piešķir siltumnīcai tradicionāla angļu nama izskatu!  Kā arī stādā kā līdzeklis pret putniem . Tiem ir grūti nosēsties uz kores .