Janssens Junior Victorian Oranžēria / Siltumnīca

5 150,00 €*

Pieejams 1 dienā, piegādes laiks 50 days

Produkta numurs: JTSL25
Produkta informācija "Janssens Junior Victorian Oranžēria / Siltumnīca "

T veida Oranžērija Junior ir „Janssens” klāstā bāzes modelis, kas paredzēts pircējiem, kuri vēlasJanssens aluminum greenhouses kvalitāti par pieņemamu cenu! Šīs siltumnīcas dzegas augstums ir (H1)160 cm, jumta slīpums 40°, kores augstums(H2) 256 cm. garums (A) 318 cm un Platums (B) 404 cm. Visi „Janssens” Junior modeļi, ir veidoti no speciāli šai siltumnīcai veidotiem alumīnija profiliem, paredzēti 4 mm parastajiem vai rūdītiem stikliem, gumijas blīvēm, nerūsošā tērauda skrūvēm un uzgriežņiem. Aprīkota ar sevī iebūvētu lietus ūdens noteku no ārpuses un kondensāta savācēj tekni konstrukcijas iekšpusē un ūdens notekcauruli ar 40 mm diametru.

Šīs siltumnīcas komplektā ir iekļautas bīdāmās durvis un 2 jumta logi, tādēļ tā ir ideāli piemērota pircējiem, kas dārzniecības jomā ir iesācēji. Papildus šo siltumnīcu var aprīkot ar ēnošanas aizskariem un papildus stādāmiem plauktiem. Jumta logus var aprīkot ar automātisko atvērēju.

Visi Junior Victorian siltumnīcas un Junior T-model siltumnīcas profili ir krāsoti ar pulvera metodes tehnoloģiju (melnā krāsā RAL 9005 ).

Siltumnīcas jumta kores dekors Viktorijas laikmeta stilā un stāvais jumts piešķir siltumnīcai tradicionāla angļu nama izskatu!

Junior Oranžerija ir augstākās klases siltumnīcas veids, kas palielina jūsu mājas vērtību.
Tā var kalpot vairākiem mērķiem, un tā izcilā uzbūves kvalitāte nodrošina, ka tā pēc jaunas salikšanas paliks jauna. Ar savu izturību,
pievilcīgo dizainu un plašo interjeru Janssens Junior Oranžērija - siltumnīca noteikti kļūs par paraugu daudzus gadu desmitus uz priekšu.