Tiger Fire 88 Island Black grils

2 495,00 €*

Pieejams 1 dienā, piegādes laiks 21 days

Produkta numurs: TFR88VS
Produkta informācija "Tiger Fire 88 Island Black grils"
Ar savu ilglaicīgo klasisko, tīras formas dizainu Tiger Fire 88 Island ir skatienu piesaistošs elements jusu dārzā vai terasē. Izbaudiet plašā galda virsmas ērtības un ērtu malkas glabātuvi, kas iekļauta vienā elementā. Melnā līnija izstaro izsmalcinātību un klasiskumu tiem, kas vēlas kaut ko mazliet vairāk. Izgatavots no kaila tērauda, ​​pārklāts ar melnu karstumizturīgu pārklājumu. .

Uz 88 cm lielā cepšanas plates varat uzlikt visas ēdienu sastāvdaļas, lai kopā ar draugiem vai ģimeni grila ēdiens būtu izcili garšīgs. Pavadiet laiku ap grilu un baudiet patīkamu tērzēšanu, kamēr jūsu ēdieni gatavojas.
 
Vienkāršs princips - centrāli iekurt malku piramīdas formā - ļauj ātri izbaudīt gardus ēdienus un koka svētlaimīgo siltumu. Ierīces lielā gatavošanas virsma rada dažādas temperatūras zonas: tuvu ugunij, tā ir kvēlojoši karsta, un ārējā mala ļauj jūsu traukam sautēties maigi. Pēc cepšanas nolieciet uz uguns vēl dažas malkas pagales un izbaudiet savu TiGER FIRE kā atmosfēras terases kamīnu mājīgiem un siltiem vakariem.
 Tātad jūs varat baudīt ēdiena gatavošanu brīvā dabā visu gadu. 
 

Dimensijas:

Bāze - 130 cm x 45cm x 72 cm, svars - 23 kg
Ugunskura bļoda - diam. 80 cm, 12 kg
Cepjamā plate: diam. 88cm, svars 37 kg

Specifikācija

Materiāls: Rūšejošs tērauds
Cepjamā virsma: Tiger Flex 10mm