Insective Cockroaches Trap XL (4 tablets)

4,00 €*

Pieejams, piegādes laiks 1-3 days

Produkta numurs: 2.13.1001
Produkta informācija "Insective Cockroaches Trap XL (4 tablets)"
Slazds pre tarakāniem.  Slazdos ir piesaistoša pārtikas viela, kas atrodas tabletē vai granulētā veidā uz līmes. Vieni no labāk pazīstamākajām kaitēkļu sugām ir t.s. Vācu tarakāns  (Blattella germanica), aptuveni 15 mm garš, un Austrumu tarakāns (Blatta orientalis), aptuveni 25 mm garš. Tropu kukaiņi bieži ir daudz lielāki. 

Darbība: Slazdos ir piesaistoša viela, kas sastāv no pārtikas vielām. Piesaistošā viela ir tabletēs. Smarža izdalās, lai piesaistītu kukaiņus slazdam. 
Kā izmantot slazdu: Mājsaimniecībām slazdus vajadzētu novietot vietās, kuru tuvumā bieži grozās kukaiņi. Tās ir vietas, kur var atrast pārtikas atliekas, vai kur kukaiņi var piekļūt uzglabātiem pārtikas produktiem. Kukaiņi bieži uzturas arī vietās, kur ir nodrošināta piekļuve ūdenim, piemēram, blakus ūdens caurulēm, kuras bieži pārklāj kondensāts. Slazdus vajadzētu uzstādīt pie sienām, istabas stūriem, t.i., uz ceļiem, kurus kukaiņi visbiežāk izvēlas. Optimāli viens slazds aizsargā līdz 20 m² lielu telpu platību.
 Mikroklimats: Slazdi uztur savu optimālo kukaiņu uztveršanas spēju temperatūras diapazonā no + 5°C līdz + 40°C. Pie temperatūrām, kas pārsniedz 30°C, var rasties problēmas, atverot papīru, kas aizsargā līmes virsmu. Tad ieteicams uz 20 sekundēm novietot slazdu ledusskapī. Pēc tam papīrs viegli atdalīsies. 
Kalpošanas laiks: Patērētāju iepakojumā slazda kalpošanas laiks ir līdz 36 mēnešiem no ražošanas datuma. Atvērts un uzstādīts slazds parasti paliek aktīvs 30–60 dienas. Tā efektīvā veiktspēja var tikt saīsināta ar faktoriem, kas paātrina līmes virsmas deaktivizāciju, piemēram, lielu putekļu daudzumu gaisā.