Sunred Royal Diamond Dark Valencia Lounge 3000 sildītājs

499,00 €*

Pieejams, piegādes laiks 1 day

Produkta numurs: RD-DARK-3000L
Produkta informācija "Sunred Royal Diamond Dark Valencia Lounge 3000 sildītājs "

Sunred Valencia 3000 Lounge - uzlabota apsildes tehnoloģija - īpaši zems gaismas atspīdums - regulējams 3 siltuma iestatījumos - maks. apsildes platība 30 m2

Jaunums 2020. gada Sunred kolekcijā: gludais Valensijas āra terases infrasarkanais sildītājs, kas apvieno stilu un komfortu. Lieliski piemērota lietošanai terasē, dārzā vai uz balkona. Uzaiciniet draugus un ģimenes locekļus un sagaidiet viņus sirsnīgi. Jūs varat kontrolēt terases sildītāja jaudu, vienkārši nospiežot tālvadības pulti.

 

Aprīkots ar jaudīgu augstas veiktspējas - īpaši zemu atspulgu tehniku ​​- ar kopējo jaudu 3000 vatu, neviens vakars nav pārāk auksts. Jaunais Rose Gold Carbon infrasarkanais sildelements paaugstina siltuma intensitāti visaugstākajā līmenī. Tiek izmantots augstas kvalitātes oglekļa šķiedras elements, kas pabeigts ar Rose Gold tehnoloģiju. Tas rada ļoti intensīvu siltuma pieredzi, bet ar minimālu gaismas intensitāti. Gluds un mūsdienīgs melns dizains piešķir stilu un pievilcību dārzam vai terasei.

 

Regulējamo Royal Diamond Dark elementu var iestatīt ar zemu (1500 vatu) vai augstu (3000 vatu). Kad terases sildītājs ir uzstādīts un ieslēgts, maksimālā siltuma jauda būs redzama dažu sekunžu laikā. Elementa kalpošanas laiks ir pārbaudīts 10 000+ degšanas stundās, tāpēc jūs varat pārspēt aukstumu nākamajos gados! Valensija piedāvā spēcīgu siltumu visās iekštelpās un aizsargātajās āra zonās ar ūdens un putekļu aizsardzības līmeni IP55!

 

Papildus lietotājam draudzīgai tālvadības pultim atpūtas krēslu sildītājs tiek piegādāts ar komplektā iekļauto pārvalku. Ideāli, lai aizsargātu sildītāju, kad tas netiek izmantots.

 

 

 

SunRed Royal Diamond Dark Valencia Lounge 3000 iezīmes

 

    Mūsdienīgs gluds melns dizains

    Jaudīgākais SunRed sērijas sildītājs

    Rozā zelta lapu slānis nodrošina papildu atstarošanu un intensīvāku siltumu

    Pārslēdzams trīs pozīcijās (1500/1500/3000)

    Smaka neitrāla, bez trokšņa, videi draudzīga ar tuvu nulles emisijas vērtībai

    Ļoti maigs mirdzums, acīm nav spilgts - ļoti maz gaismas

    Soft touch tehnoloģija (pārslēdziet dažādus siltuma iestatījumus ar pirksta pieskārienu)

    Ieskaitot tālvadības pulti

    Ieskaitot aizsargapvalku

    Ūdensizturība: IP55

    aizsardzība pret kritienu