Spa Balancer Filter Clean Classic 0,5L

29,00 €*

Pieejams, piegādes laiks 1-3 days

Produkta numurs: SB1003
Produkta informācija "Spa Balancer Filter Clean Classic 0,5L"

Videi draudzīgs īpašs filtru tīrīšanas līdzeklis - Īpaši izstrādāts karsto vannu filtriem.

Mūsdienu kasetņu filtri sastāv no īpašas flisēta materiala ar miljoniem ļoti mazu fragmentu. Netīrumi nokļūst šajās ejās un tādējādi tiek noturēti. Nepareizas tīrīšanas
gadījumā baktērijas nogulsnējas kasetņu starpās un veido bioplēvi, kas tās aizsargā. Papildu tauki, eļļas un blaugznas veido barības pamatu baktērijām. Tad filtrs kļūst par ūdens piesārņotāju. Piesārņoti filtri rada arī lielāku filtra sūkņa enerģijas patēriņu un saīsina tā kalpošanas laiku.
Šo iemeslu dēļ ir svarīgi regulāri kārtīgi iztīrīt filtrus: SpaBalancer FilterClean šķīdina organiskos netīrumus, taukus un eļļas no filtra apvalka. Katras divas līdz trīs nedēļas notīriet filtru (sākumposmā ar SpaBalancer var būt nepieciešama atkārtota tīrīšana) un izmantojiet otro filtru tīrīšanas laikā. Lai to izdarītu, ievietojiet filtru konteinerā un pievienojiet 100 ml līdz 200 ml SpaBalancer FilterClean, tad piepildiet to ar ūdeni līdz filtri ir pārklāti. Jo lielāka SpaBalancer FilterClean koncentrācija, jo labāks tīrīšanas efekts. Nepieciešamais SpaBalancer FilterClean daudzums ir atkarīgs no piesārņojuma. Atstājiet filtru konteinerā ar SpaBalancer FilterClean uz 12 stundām. Tad izņemiet filtru un rūpīgi izskalojiet ar ūdens spiediena padevi. Šim nolūkam ieteicams izmantot SpaBalancer FilterCleaner. Nomainiet savu filtru ik pēc diviem gadiem. Neaudekļu filtra efektivitāte laika gaitā samazinās. Pat šķietami labi filtri var sniegt vāju filtrēšanas veiktspēju. 

 Lietošanas instrukcijas: Sakratiet rūpīgi pirms lietošanas 

• Katras 2-3 nedēļas notīriet filtru 

• Ievietojiet filtru konteinerā. Piepildiet konteineru ar ūdeni līdz filtrs ir pārklāts. Pievienojiet aptuveni 100 ml filtra tīrītāja katram 10 litriem ūdens. 

• Atstājiet filtru tīrīšanas šķīdumā uz 12 stundām. 

• Izņemiet filtru un rūpīgi izskalojiet.