Spa Balancer Softwater pad 1gab.

49,90 €*

Pieejams, piegādes laiks 1-3 days

Produkta numurs: SB1050
Produkta informācija "Spa Balancer Softwater pad 1gab."
Mazgājamo peldbaseinu ūdens mīkstināšana ir būtiska no dažādiem aspektiem: 

1. Aizsargā no iežu uzkrāšanās: Ciets ūdens var izraisīt apzeltījumu caurulēs, veicinot nogulsnējumus un biofilmu veidošanos. 
 2. Paildzina apkures ierīču kalpošanas laiku: Apledojuma nogulšņu veidošanās var samazināt apkures sistēmas kalpošanas ilgumu. 
 3. Efektīva pH uzturēšana: Cietam ūdenim raksturīgais augstais pH prasa regulāru pH līmeņa koriģēšanu, kas ir laikietilpīgi un dārgi. 
 4. Novērš mākoņainību: Augsts pH cietajā ūdenī var padarīt ūdeni mākoņainu un ietekmēt tā skaidrību. 
 5. Uzlabo kopšanas līdzekļu efektivitāti: Cietais ūdens samazina ūdens kopšanas līdzekļu efektivitāti.

 Lai optimizētu SoftWater Pads veiktspēju, ieteicams izmantot ūdens sūkni ar plūsmas ātrumu no 500 līdz 1500 litriem stundā. Tas nodrošina pareizu ūdens plūsmu caur granulām, kas ir būtiski efektīvai ūdens mīkstināšanai. SoftWater Pads izmanto speciālas granulas, kas atbrīvo nātrija jonus ūdenī un uzsūc kalcija jonus pretī. Tas efektīvi mīkstina ūdeni. 
 Ūdens cietības noteikšana ir svarīga; šo informāciju var sniegt jūsu ūdens piegādātājs vai ūdens cietības tests. Ideālais ūdens cietības līmenis ir no 7 līdz 10 grādiem pēc vācu skalas. Nav ieteicams samazināt ūdens cietību zem 7 °dh, jo pārāk mīksts ūdens var kļūt par korozīvu un pH līmenis nebūs stabils. Mīkstināšanas ilgums ir atkarīgs no sākotnējās ūdens cietības un nepieciešamo cirkulāciju skaita. 
 Lietojot, nodrošiniet labu ūdens plūsmu caur Softwater Pad, pareizi novietojot to un izmantojot ieteicamo ūdens sūkni.