SpaBalancer augsta spiediena ūdens filtru tīrīšanas rīks

39,90 €*

Pieejams, piegādes laiks 1-3 days

Produkta numurs: SB1007
Produkta informācija "SpaBalancer augsta spiediena ūdens filtru tīrīšanas rīks"
Spa Balancer Filter Flosser ir augsta spiediena ūdens filtru tīrīšanas rīks, tas ir viegli lietojams un ļoti efektīvs baseinu un spa filtru tīrīšanai. Tas ir izstrādāts baseinu un spa vannu īpašnieku vajadzībām.

Filter Flosser rada spēcīgu un vienmērīgi izkliedētu ūdens strūklu, radot unikālu ūdens un gaisa maisījuma efektu, kas iekļūst dziļi starp ūdens filtra rievām, lai atgrūstu netīrumus, kuriem ir grūti piekļūt. Filter Flosser rīka dažādi novietotās sprauslas - saskaņotas, vertikāli un horizontāli - ļauj ietaupīt 50% ūdeni un laiku, kas nepieciešams, lai attīrītu baseina un spa filtra kartridžus. 
Tā izteiksmīgi izliektā smidzināšanas galviņa ģenerē lielāku spiedienu un septiņas reizes lielāku seguma platību salīdzinot ar parastajām dārza šļūtenēm. 
 Priekšrocības
• Spēcīgs, uzticams un ērts - Filter Flosser ir izturīgs un drošs, izgatavots no 100% izturīga alumīnija, ar gumijas rokturi, viegli pievienojams mājas dārza šļūtenēm un aprīkots ar ērtu ieslēgšanas/izslēgšanas sviru.
• Noņemamā tīrīšanas galviņa ļauj ātri noņemt traucējošus netīrumus.
Efektīvi attīra, radot lielāku spiedienu un seguma platību par septiņām reizēm salīdzinot ar parasto dārza šļūteni.
• Tīra pat grūti sasniedzamos punktus starp filtra kartridža rievām.
• Vienkārši lietojams un pārnēsājams, darba rīks un izgatavots no 100% izturīga alumīnija.
Paildzina jūsu filtru kalpošanas laiku. Smidzinātāja radītā, augsta spiediena strūklaka, iekļūst dziļi neaizsniedzamās vietās filtru kartridžu rievās un iztīra tās, jo netīrumi samazina jūsu filtra kalpošanas laiku un rada nepieciešamību lietot vairāk dezinfekcijas ķīmijas , ja tos neiztīrat pilnībā. 
 Pievienojiet filtra tīrīšanas  rīku savai dārza šļūtenei, izmantojot iekļauto Gardena adapteri, un sāciet rūpīgu filtra tīrīšanu. Jūsu filtrs atkal izskatīsies kā jauns.!